Hakkımızda

footer-logo

SAVUNMAST REKLAM MEDYA PRODÜKSİYON BASIN VE TİCARET LTD. ŞTİ.

SavunmaSanayiST; Türk Savunma Sanayii sektörünün tanıtımı ve kamuoyunun Türk Savunma Sanayii ile ilgili doğru bilgilendirilmesi amacıyla kurulmuştur. Türk Savunma Sanayii ürünleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Modernizasyon faaliyetleriyle ilgili güncel bilgiler paylaşan SavunmaSanayiST, ilk olarak 2014 yılında Facebook platformunda yayına başlamıştır.

Halihazırda Türkiye’nin en çok görüntülenen savunma sanayii haber platformu olan SavunmaSanayiST.com’da; güncel haberler, ürün tanıtım yazıları, makaleler ve söyleşiler yayımlanmaktadır. Ayrıca; kurulduğu günden itibaren sosyal medyanın önemini fark eden SavunmaSanayiST.com, çeşitli sosyal medya platformlarında 600.000+ takipçiye sahiptir.

Ayrıca birçok sektör profesyoneli ile “özel söyleşiler” gerçekleştirmekteyiz. Hazırladığımız içerikler, yurtiçi ve yurtdışında geniş kitlelere ulaşmaktadır.

SavunmaSanayiST.com, halihazırda Türkiye’nin en popüler savunma sanayii haber platformudur. Amazon verilerine göre SavunmaSanayiST.com, halihazırda Dünya’nın en popüler üç savunma sanayii platformu arasında bulunmaktadır.

Anıl ŞAHİN | Genel Yayın Yönetmeni

ANIL-ŞAHİNHakkında:

Savunma sanayii alanında yayıncılığa 2014 yılında başladım. 2018 yılında SavunmaSanayiST.com platformunu kurarak profesyonel yayıncılığa adım attım.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanındaki eğitimime ara verdikten sonra, alanımla ilgili olduğu için Ankara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’ne geçiş yaptım.

Halihazırda SavunmaSanayiST.com Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmakta ve ‘Savunma Sanayii Araştırmacısı’ sıfatıyla çeşitli mecralarda, savunma sanayii özelinde görüşlerimi paylaşmaktayım. Kurucusu olduğum SavunmaSanayiST.com, Türk savunma sanayii sektöründen birçok firmaya reklam ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yazarın yazılarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

İletişim: [email protected]

Başa dön tuşu