Hakkımızda

footer-logo

SAVUNMAST REKLAM MEDYA PRODÜKSİYON BASIN VE TİCARET LTD. ŞTİ.

SavunmaSanayiST; Türk Savunma Sanayii sektörünün tanıtımı ve kamuoyunun Türk Savunma Sanayii ile ilgili doğru bilgilendirilmesi amacıyla kurulmuştur. Türk Savunma Sanayii ürünleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Modernizasyon faaliyetleriyle ilgili güncel bilgiler paylaşan SavunmaSanayiST, ilk olarak 2014 yılında Facebook platformunda yayına başlamıştır.

Halihazırda Türkiye’nin en çok görüntülenen savunma sanayii haber platformu olan SavunmaSanayiST.com’da; güncel haberler, ürün tanıtım yazıları, makaleler ve söyleşiler yayımlanmaktadır. Ayrıca; kurulduğu günden itibaren sosyal medyanın önemini fark eden SavunmaSanayiST.com, çeşitli sosyal medya platformlarında 450.000+ takipçiye sahiptir.

Hedefimiz, doğruluğundan emin olduğumuz haberi; en hızlı, en anlaşılır ve içeriği en zengin olacak şekilde paylaşmaktır.

Türk Savunma Sanayiinin tanıtımı için çalışmalarını sürdüren SavunmaSanayiST platformumuzda; sektörümüzün ürünlerini tanıttığımız ‘’Ürün Tanıtım Yazıları’’, gündemdeki konuları ele aldığımız ‘’Strateji Yazıları’’ ve ulusal/uluslararası gelişmeleri ele aldığımız ‘’Haber Yazıları’’ hazırlayarak, web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaktayız.

ismail-demir

Ayrıca birçok sektör profesyoneli ile “özel söyleşiler” gerçekleştirmekteyiz. Hazırladığımız içerikler, yurtiçi ve yurtdışında geniş kitlelere ulaşmaktadır.

SavunmaSanayiST.com, halihazırda Türkiye’nin en popüler savunma sanayii haber platformudur. Amazon verilerine göre SavunmaSanayiST.com, halihazırda Dünya’nın en popüler üç savunma sanayii platformu arasında bulunmaktadır.

SavunmaSanayiST olarak, ‘’yeni medya’’ olarak adlandırılan sosyal medyaya, hayati önem vermekteyiz. 2014 yılından itibaren Facebook, 2017 yılından itibaren Twitter ve 2018 yılından itibaren ise İnstagram, Linkedin ve YouTube platformlarına girmiş bulunmaktayız. Halihazırda sosyal medya hesaplarımızda 450.000’in üzerinde takipçimiz bulunmaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızla birlikte yıllık web erişimimiz, 100 milyonun üzerinde seyretmektedir.

Anıl ŞAHİN
Genel Yayın Yönetmeni

İletişim: [email protected]

Başa dön tuşu