ASELSAN’da yeni atamalar belli oldu

Roketsan-ATMACA-Banner

Türk savunma sanayiinin lokomotif şirketi ASELSAN’da, yeni atamalar gerçekleştirildi. ASELSAN Sektör Başkanlıkları ile Genel Müdür Yardımcılıklarına yeni isimler atandı.

Yeni atamalar; Mikroelektronik, Güdüm ve Elektro-Optik (MGEO) Sektör Başkanlığı, Savunma Sistem Teknolojileri (SST) Sektör Başkanlığı ile Deniz Sistemleri Program Direktörlüğü’nde meydana geldi.

STM Banner

Edinilen bilgiye göre, yeni atamalar şu şekilde:

  • Mikroelektronik, Güdüm ve Elektro-Optik (MGEO) Sektör Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Sezai ELAGÖZ’ün Genel Müdür danışmanı olarak atandı.
  • Savunma Sistem Teknolojileri (SST) Sektör Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa KAVAL’ın Mikroelektronik, Güdüm ve Elektro-Optik (MGEO) Sektör Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.
  • Deniz Sistemleri Program Direktörü Behcet KARATAŞ’ın Savunma Sistem Teknolojileri (SST) Sektör Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir Yorum

  1. Elbet sonsuz iftihar ediyoruz ama içimdeki gizli bir endişeyi de paylaşmak isterim : Acaba bu kuruluşun giderek daha da parlak bir hale gelmesi ve dış müdahalelerden uzak, sadece ve sadece kendi işine yoğunlaşarak ilk yüz basamakta daha da çabuk yükselebilmesi için ne tedbirler alınıyor veya alınabilecek ? Eş-dost torpili, gelmiş veya gelecekteki hükümetletin yani politikacıların etkisi, karar mekanizmasında sadece liyakatın ölçü olması? İç ve otonom denetim ? İğneyle kuyu kazar gibi, ipek halı dokur gibi uzun seneler süren bu çabaların heba edilmemesi,hiçbir rehavete ve başarı sarhoşluğuna kapılmadan bu çizginin ivmelenerek sürmesi nasıl garanti altına alınacak ? Yeni yönetime de elbet çok başarılı çalışmalar dilerim. Ümitliyiz,gururluyuz ama sabırsısız da!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu