Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi ertelendi

Roketsan-ATMACA-Banner

15-16 Şubat 2023 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan 4. Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi, deprem sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.

Konuyla ilgili olarak Zirve tarafından yapılan açıklamada, “Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği – MÜSİAD Ankara Şubesi tarafından, İçişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın destekleriyle Hacettepe Beytepe Kongre Merkezinde 15-16 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan 4. Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi – MRBS, milletimizi derin bir üzüntüye boğan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

STM Banner

Yeni tarih daha sonra duyurulacaktır. Depremde hayatını kaybeden insanlarımıza rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve baş sağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.” ifadelerine yer verildi.

MRBSde; fiziksel sınırların güvenlik ürünleri, robotik sistemler ve alt sistemleri, haberleşme sistemleri, kuantum radar, biyometrik veri, veri güvenliğinin sınırları, yapay zekanın bugün ve yakın gelecekte insana etkisi gibi inovatif çalışmalar ele alınacak.


SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu