Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesine üst düzey katılım

Roketsan-ATMACA-Banner

MÜSİAD Ankara tarafından 2-3 Ekim 2019 tarihleri arasında Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ta düzenlenecek olan 2’inci Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde (Military Radar and Border Security (MRBS)), gündemdeki önemli konular tartışılacak.

İçişleri Bakanlığı, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), Milli Savunma Bakanlığı, Ankara Valiliği ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleriyle düzenlenen ve SavunmaSanayiST.com’un medya partneri olduğu zirvede; radar teknolojisindeki güncel gelişmelerin, siber güvenliğin sınır güvenliğine etkisinin ve güncel savunma sanayii çözümlerinin masaya yatırılması planlanıyor. Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi AKAR’ın ve İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU’nun da katılımlarının beklendiği 2’inci Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi, birçok üst düzey tedarik makamına ev sahipliği yapacak.

STM Banner

ASELSAN, DEKOM, STM, HAVELSAN, TURAÇ MÜHİMMAT, SCANDIUM, Havelsan Teknoloji Radar (HTR), FNSS, Nurol Makina, Meteksan Savunma ve ULUSAL SAVUNMA’nın sponsor olduğu 2’inci Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi, 50’den fazla tedarikçi firma ile üst düzey tedarik makamlarını bir araya getirmesi açısından hayati öneme sahip.

2. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi hakkında detaylı bilgi almak için militaryradarbordersecuritysummit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu