FNSS Askeri Kara Araçları Model Yarışması Başlıyor

Roketsan-ATMACA-Banner

FNSS’nin “Üret, öğren, eğlen, paylaş” sloganıyla 14 yıl önce yola çıktığı; Askeri Kara Araçları Model Yarışması, 14’üncü yılında çevrimiçi olarak düzenleniyor.

Bir savunma şirketinin sponsorluğunda düzenlenen tek model yarışması olması ile öne çıkan etkinlik fnssplasticbattle.com sayfası ve sosyal medya platformlarından takip edilebilecek.

STM Banner

Modelciler yarışmaya ilgili kategoriler üzerinden 01 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında modellerinin resimlerini yükleyerek katılabilecek. Projeler modelcilikte usta olan uluslararası bir jüri tarafından, elektronik ortamda oluşturulan puanlama sistemi kullanılarak gerçekleştirilecek. Yarışmanın 7 farklı kategorisinden biri de 16 yaş altı genç modelciler kategorisi. 29 Kasım 2021 tarihinde sonuçların fnssplasticbattle.com sayfasından ilan edileceği yarışma Türkiye’den ve dünyadan tüm modelcilere açık olacak.

14’üncü Plastic Battle yarışması için detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine; fnssplasticbattle.com web adresinden ulaşabilir, yarışmayla ilgili güncel duyuru ve paylaşımları ise, FNSS PlasticBattle Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

ÖNERİLEN İÇERİK: FNSS IDEF’21’de Yeni Zırhlı Araçlarını Görücüye Çıkardı

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu