KALE KSR127B Keskin Nişancı Tüfeği

Roketsan-ATMACA-Banner

KSR127B, Kale Kalıp’ın yüksek hassasiyetli, 12.7mm’lik, yeni sürgülü keskin nişancı tüfeğidir. Kullanıcıya herhangi bir aksesuarı takmayı sağlayan, Keymod raylı tamamen modüler ray sistemi mevcuttur. Tüfeğin, 5 mermi kapasiteli paslanmaz çelik bir şarjörü vardır. KSR127B, kullanıcıya çift elle kullanıma uygun atış ve emniyet modu imkanı vermektedir. Ayrıca, ayarlanabilir yanaklıklı, yükseklik ayarlı ve ayarlanabilir dipçik pedli, sola doğru katlanabilir bir dipçiğe sahiptir. 0 MOA Picatinny raylar, üstün hassasiyet için sürgünün üst kısmına işlenmiştir. Match Grade mühimmat kullanılarak, 1500 metre mesafeye, bastırıcı/susturucu olsun veya olmasın, etkili bir şekilde atış yapabilmektedir. KSR127B, kısa süre önce Türk Silahlı Kuvvetlerinin envanterine girerek hizmete alınmıştır.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

STM Banner
  Sarsılmaz

3 Yorum

  1. Mükemmeli yakalamak uzereyiz. Üretim ve modellerde rekabet kaliteyi artırıyor. TSK herşeyin en güzelini hakediyor.Maşallah..

  2. Bu silah sanırım lisans altı üretim. Bu yüzden kale grubuna yakıştıramadım. Keşke kendileri bi silah geliştirselerdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu