Pinaps Global’in IDEF Stantlarına WESA’den 3 Ayrı Ödül

Roketsan-ATMACA-Banner

Türkiye’nin önde gelen savunma sanayii şirketlerinin stantlarını tasarlayan Pinaps Global, 2022 World Exhibition Stand Awards (WESA)’tan 3 ödülle döndü.

STM, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ile Roketsan gibi Türkiye’nin en önemli savunma sanayii firmalarının yurtiçi ve yurtdışı fuar stantlarını tasarlayan ve kendi üretim atölyesinde ince detay işçiliği ile üreten Pinaps Global şirketi, uluslararası statüdeki 2022 World Exhibition Stand Awards (WESA)’tan 3 ödülle döndü.

STM Banner

15’inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF’21) esnasında hazırladığı stantlar ile Pinaps Global, STM standı ile “Savunma ve Güvenlik Etkinliği” kategorisinde DIAMOND, TUSAŞ standı ile “1000 m2 üzeri En İyi Stant” kategorisinde PLATINUM  ve ROKETSAN standı ile GOLD ödüllerini alan tek Türk şirket oldu.

STM-IDEF'21
STM, IDEF’21

Savunma sanayii sektöründe bu ödüllere layık görülen tek Türk şirket olma başarısını gösteren Pinaps Global, dünyanın en önemli stant tasarım yarışmasından kazandığı 3 ödülle fuar ve tasarım sektörünün gelişmesine öncülük edecek önemli bir adım atmış oldu.

Aldığı ödüller ile Pinaps Global’in, yerli ve milli imkanlarla uyguladığı projelerinin başarısı küresel alanda tescil edildi.

Öte yandan katıldıkları ulusal ve uluslararası fuarlarda ürünleriyle büyük ilgili gören Türk savunma sanayii şirketleri; başarılı stant tasarımları sayesinde, delegasyon heyetlerinin ağırlanmasında ve ürünlerinin tanıtılmasında büyük kolaylık yaşadılar.

TUSAŞ-IDEF'21
TUSAŞ, IDEF’21

Üç yıllık bir firma olarak başvurdukları 3 kategoride de ödül alan Pinaps Global’in Genel Müdürü Erdoğan GÜL, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“3 kategoride de bu değerli ödüllere layık görülmek küresel arenaya doğru bir adım atmaya hazır olduğumuz anlamına geliyor. World Exhibition Stand Awards’u ve tüm katılımcıları tebrik ediyoruz. Bu ödülleri, bizleri ve paydaşlarımızı güçlendirerek; küresel büyüme vizyonumuza ve hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak önemli bir adım olarak görüyoruz.”

ÖNERİLEN İÇERİK: MSPO | Söyleşi: Roketsan Genel Müdürü Murat İkinci


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu