SSB’de Yeni Daire Başkanlığı ve Atamalar

Roketsan-ATMACA-Banner

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nda yeni daire başkanlığı açıldı ve çeşitli atamalar gerçekleştirildi. Gelişmeler, genelge ile personele duyuruldu.

SavunmaSanayiST.com’un edindiği bilgilere göre; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı‘nın organizasyon yapısında, çeşitli değişiklikler oldu. “Organizasyon Yapısından Değişiklikler ve Görevlendirmeler” başlığıyla yapılan değişiklikler, Başkan Demir tarafından personele bir genelge ile duyuruldu.

STM Banner

Yapılan değişiklikler ise şu şekilde: Harekat Destek Grup Başkanlığı, Harekat Destek Daire Başkanlığı’na dönüştürüldü. Grup Başkanı Yüksel Ünal, yeni kurulan Harekat Destek Daire Başkanlığı’na başkan olarak atandı.

Öte yandan Muhabere, Elektronik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Halil İbrahim Öztürk, bu görevinden alınarak Yatırım İzleme ve Koordinasyon İşleri ile görevlendirildi.

SSB

Öztürk, yeni görevinde Başkan Yardımcısı Celal Sami Tüfekci‘ye bağlı olacak. Yeni Muhabere, Elektronik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı olarak ise Savunma Sanayii Başkanlığı’nda Müdür olarak görev yapan Oğuz Özbal atandı.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu