TUALCOM ANTY GPS-GNSS Anti-Jammer Çözümünü Duyurdu

Roketsan-ATMACA-Banner

Haberleşme ve RF-Mikrodalga alanlarında yüksek teknolojiye sahip ürünler geliştiren Türk TUALCOM şirketi, sivil platformların kullanımına yönelik olarak Dünya’nın en küçük Anti-Jamming çözümünü geliştirdi.

TUALCOM, geliştirme faaliyetlerini bir süredir sürdürdüğü ANTY GPS-GNSS Anti-Jammer çözümünü kullanıma sundu. TUALCOM tarafından sivil platformların kullanımına özel olarak geliştirilen ANTY Anti-Jammer, “Dünya’nın En Küçük Anti-Jamming Çözümü” olarak öne çıkıyor.

STM Banner

Şirket içerisinde geliştirilen özgün hüzme oluşturma tekniklerini ve en gelişmiş CRPA teknolojisini bünyesinde barındıran ANTY, rakiplerinden daha iyi bir performans sergileyerek birden fazla karıştırma kaynağının bulunduğu ortamlarda dahi GPS/GNSS kullanımını garanti ediyor.

TUALCOM, ANTY Anti-Jammer ürünü ile son dönemde sivil veyahut askeri platform gözetmeksiniz artış trendinde olan elektronik harp uygulamalarına karşı sivil platformların seyrüsefer yeteneklerinin korunmasını amaçlıyor. Bir kibrit kutusundan daha küçük boyuta ve 80 gram ağırlığa sahip olan ANTY, küçük boyutlu ve düşük faydalı yük kapasitesine sahip hava araçlarında dahi kolaylıkla kullanılabiliyor.

Anty-Anti-Jam-GNSS

40 dB Karıştırma ve Spoofing Bastırma

Güçlü dijital hüzme oluşturma teknikleri, ANTY Anti-Jammer’ın herhangi bir yönde 40 dB geniş bant karıştırma ve spoofing bastırması gerçekleştirmesini sağlıyor. Buna ek olarak ANTY, anti-jamming performansını iyileştirmek için bazı ek dijital anti-jamming bastırma tekniklerini uygulayabiliyor.

ANTY GPS-GNSS Anti-Jammer Özellikleri

Boyutlar (cm)4.5 x 5.8 x 1.25
Ağırlık (gr)80
Güç Tüketimi (w)< 3 W
Anten DizilimiÇift Dizili CRPA Anten
Eş Zamanlı Aktif BanlarGPS L1, GALILEO E1, BEIDOU B1C SBAS
Geniş Bant Bastırma>40 dB
Veri ArayüzleriSerial
Bant GenişliğiUp to 30 Mhz 

TUALCOM’un ürün ailesi; veri bağı, elektronik harp, radyo navigasyon, uçuş sonlandırma ve telemetri sistemlerinden oluşuyor.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ: https://www.tualcom.com.tr/en/gps-gnss-anti-jam-crpa/anty-gps-anti-jammer


Kaynak: Bu içerik, SavunmaSanayiST.com’a aittir.

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu