7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi kapılarını açıyor

Roketsan-ATMACA-Banner

ODTÜ, ODTÜ TEKNOKENT ve TSSK tarafından yedincisi düzenlenen TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, 5 Şubat’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ODTÜ, ODTÜ TEKNOKENT ve TSSK tarafından, 5 Şubat 2020 tarihinde yedincisi düzenlenecek olan TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’nin amacı; savunma sanayi sektöründe yer alan büyük, orta ve küçük ölçekli firmaların aralarındaki ilişki ve iletişimi geliştirerek, bir arada daha çok projeye imza atmalarına, yerli ürün, çözüm ve hizmetlerin arttırılmasına, var olan endüstriyel kaynakların etkin kullanılmasına, yapılacak yeni yatırımların doğru planlanmasına, uluslararası pazarlara açılma ve ihracatın arttırılmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla, ODTÜ ve bölgedeki diğer Teknokent’lerde yer alan veya kendi bünyesinde Ar-Ge Merkezi barındıran teknoloji geliştirme ve Ar-Ge odaklı savunma sanayi firmaları ile savunma sanayii kuruluşlarının birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlamaya, firmaların iş geliştirme potansiyellerini arttırmaya, daha hızlı ve aktif bir iletişim gerçekleştirmelerine fırsat verecek bir zemin yaratmaya yönelik olarak 2010 yılından bu yana gerçekleştirilen TSSK Proje Pazarı’nın 2020 yılındaki ana teması “Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücü” olarak olarak belirlenmiştir.

STM Banner

SavunmaSanayiST.com’un Dijital Medya Sponsoru olduğu ve ASELSAN, FNSS, HAVELSAN, STM, Meteksan Savunma ile Roketsan gibi Türkiye’nin önde gelen savunma sanayii firmalarının katılım göstereceği TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, 5 Şubat 2020 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etkinlik Programı:

tssk 7. proje pazarı, tssk proje pazarı 2019, teknokent savunma sanayi kümelenmesi(tssk) 7. proje pazarı, tssk proje pazarı, ODTÜ Teknokent

Kayıt Bağlantısı: https://tsskprojepazari.org/kayit/


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu