ASELSAN’dan ‘stratejik’ anlaşma

Roketsan-ATMACA-Banner

ASELSAN; tasarım, geliştirme ve üretim yükünün hafifletilmesi, tasarım aşamasından başlayan yakın iş birlikleri sayesinde tedarikçilerinin uzmanlıklarından azami ölçüde faydalanmak ve malzeme/hizmet temin sürecinin daha hızlı ve güvenilir hale getirmek; ihtiyaç duyduğu alanlarda teknolojik altyapıya sahip, konularında uzmanlaşmış, sağlanacak desteklerle kendini geliştirmeye ve uzun vadeli işbirliği oluşturmaya yatkın onaylı tedarikçileri ile stratejik iş birliği anlaşmaları imzalıyor.

ASELSAN, yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun gördüğü 13 onaylı tedarikçisi ile stratejik iş birliği anlaşması imzalayarak bu alandaki stratejik ortak sayısını 36’ya çıkarttı.

STM Banner

31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında Gelecek için Teknolojiler teması ile düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarında yapılan bir törende ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün’ün katılımıyla karşılıklı imzalanan protokoller iş ortaklarına takdim edildi.

ASELSAN, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tasarım ve üretim süreçlerine katkı sağlayacak stratejik ortaklarının sayısını her geçen yıl artırmayı hedefliyor.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com 

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu