ASİS Elektronik’e Bilişim 500’de birincilik ödülü

Roketsan-ATMACA-Banner

Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetleriyle adından söz ettiren, dünyanın ise 12 ülkesinde büyük projelere imza atan ASİS Elektronik, ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019’ ödüllerinde, Türkiye Merkezli Üretici ana kategorisi, Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) Donanımı alanında birincilik ödülü kazandı. Şirket birincilik ödülüne, manuel veri girişi olmadan bir bireyden, nesneden, görüntüden veya sesten bilgi toplamak için kullanılan OT/VT Donanımı teknolojilerinde yakaladığı büyük ivme nedeniyle layık görüldü.

BThaber tarafından gerçekleştirilen “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye – 2019 Araştırması’nın sonuçlarının açıklandığı Bilişim 500 Ödül Töreni’nde ASİS Elektronik adına ödülü, Asis CT Genel Müdürü Dr. Fatih Gündoğan aldı.

STM Banner

Gündoğan, ödülle ilgili olarak yaptığı değerlendirmesinde şunları söyledi:

“Yerli ve milli imkanlarla geliştirdiğimiz teknolojik çözümlerimizle hem ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamak hem de bu teknolojilerle dünyada Türkiye’nin adını daha gür bir sesle duyurabilmek hedefiyle çıktığımız yolda aldığımız bu ödül, bizler için önemli bir gurur kaynağı. Bize Bilişim 500’de ödül kazandıran Otomatik Tanıma Veri Toplama Donanımı alanında yakaladığımız başarılı ivmeyi sürdürmek başta olmak üzere, önümüzdeki süreçte ASİS Elektronik olarak, imkan ve kabiliyetlerimizi, siber güvenlik, akıllı şehirler, finansal teknolojiler ve savunma sanayine yenilikçi teknolojiler kazandırmak odağıyla şekillendirmeye devam edeceğiz.”


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu