Meteksan Savunma üst yönetiminde kapsamlı değişim

Roketsan-ATMACA-Banner

Meteksan Savunma Genel Müdürü olarak Adil Baktır atandı. 350’nin üzerindeki personel kadrosuyla savunma sanayii alanında faaliyet gösteren şirketin yönetim kadrosunda kapsamlı değişim yaşandı.

Türk Silahlı Kuvvetleri ve diğer güvenlik güçlerine yerli, milli, bağımsız ve özgün, yüksek teknoloji ürünler geliştiren, 20’nin üzerinde ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlar ile Türkiye ekonomisine önemli katkı sağlayan, teknolojik alt yapısı ve 350’nin üzerindeki deneyimli personel kadrosu ile savunma sanayii sektörünün elektronik sistemler alanındaki en yetkin firmalarından biri olan Meteksan Savunma Sanayii A.Ş.’de Genel Müdürlük görevine 10.05.2024 tarihi itibariyle Adil BAKTIR atandı.

STM Banner

Meteksan Savunma’da 2019 yılından itibaren Genel Müdürlük görevinde bulunan ve görev süresince şirketi faaliyet gösterdiği alanlarda uluslararası pazarda bir marka haline getiren, Meteksan Savunma’nın savunma sanayii sektöründeki iş hacmini önemli ölçüde arttıran Selçuk Kerem ALPARSLAN ise Genel Müdürlük görevinden ayrılarak, Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme’den Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevine atandı.

Bu kapsamda gerçekleştirilen organizasyon değişikliği ile birlikte;

Burak-AKBAŞ
Burak Akbaş
  • Burak Akbaş – Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı,
  • İrfan Yıldız – Savunma ve Güvenlik Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı,
  • Turgut Çelikadam – Mühendislik ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı,
  • Şükrü Serkan Sevim – Otonom Sistemler Genel Müdür Yardımcısı,
  • Sinan Atalar – Kurumsal Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmişlerdir.

Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu