SEDEC 2020 çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek

Roketsan-ATMACA-Banner

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ile Savunma ve Havacılık İhracatçıları Birliği (SSI)’nin destekleriyle düzenlenen SEDEC 2020, çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgil olarak SEDEC tarafından yapılan açıklamada, “Dünyayı sarsan ve Türkiye’de de özellikle son zamanlarda vaka sayılarında görülen artış ile etkili olan Covid-19 pandemisi nedeniyle, ihracat arttırmaya destek amaçlı yapılan SEDEC’in yurtdışından ve yurtiçinden bir çok ziyaretçi ağırlayacak olmasından dolayı gerek uluslararası gerekse yurtiçinden katılacak olan ziyaretçi ve paydaşlarımızın, destekçilerimizin ve katılımcılarımızın sağlığı düşünülerek, kamu sağlığına yönelik risklerin giderilmesine ilişkin yükümlülükler çerçevesinde, ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşlar ile değerlendirerek, aynı tarihlerde ve aynı kapsamda sanal platformlar üzerinden çevrimiçi (online) olarak yapılmasına karar verilmiştir.

STM Banner

Sanal platformumuz daha önce açılmış olup halen kayıtlar ve B2B/B2G toplantı talepleri sistem üzerinden alınmaya devam edilmektedir.

Sanal olarak gerçekleştirilecek olan açılış konuşmaları detayları önümüzdeki günlerde tüm
paydaşlarımızla ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Bugüne kadar etkinliğimize desteklerini esirgemeyen T.C. Savunma Sanayii Başkanlığı’na ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği’ne, fiziksel olarak katılımlarını onaylayan, başta Endonezya, Kırgızistan, Lübnan, Pakistan, Romanya, Rusya ve Ukrayna yetkililerine, 25 ülkenin Büyükelçi ve Askeri Ataşelerine, Vakıf, Devlet ve sektörümüzün değerli firmalarına teşekkür ederiz.

SEDEC dijital olarak çevrimiçi (online) platformda 15-16-17 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Fiziksel olarak 7-8-9 Haziran 2022 tarihlerinde konu, kapsam ve yer aynı kalmak üzere, siz, değerli sektör yetkililerimiz ve katılımcılarımız ile buluşacağız.” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu