STM Genel Müdür Yardımcılığında Görev Değişimi

Roketsan-ATMACA-Banner

STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Tic. A.Ş. bünyesinde, Haziran 2020’den bu yana Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Soydal09.08.2021 tarihinden itibaren STM Mühendislik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Soydal yeni görevinde; deniz projeleri, danışmanlık, üretim, sözleşmeler, tedarik ve lojistik birimlerinden sorumlu olacak. Kariyeri boyunca satış ve iş geliştirme, pazarlama ve operasyonların yönetiminde 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Bülent Soydal; STM’den önce savunma sanayii, havacılık ve teknoloji alanlarında önde gelen ulusal ve uluslararası firmalarda üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

STM Banner

Enis Müçteba Memiş Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu

TUSAŞ’ta Milli Muharip Uçak Program Müdürü olarak görev yapmakta olan Enis Müçteba Memiş, 09.08.2021 tarihi itibarıyla STM Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Memiş yeni görevinde; Taktik mini İHA sistemleri, siber güvenlik ve bilişim, uydu ve uzay, komuta kontrol ile radar sistemlerinden sorumlu olacak.

Bülent Soydal
Bülent Soydal

Kariyeri boyunca üretim, tasarım, yazılım geliştirme ve program yönetiminde 27 yıl deneyime sahip olan Enis Müçteba Memiş; STM’de 2013-2015 tarihleri arasında sırasıyla, Kamu Projeleri, Projeler ve Teknoloji Geliştirme Direktörü olarak görev yapmıştı. Enis Müçteba Memiş, STM’den önce savunma sanayii, havacılık ve teknoloji alanlarında Türkiye’nin önde gelen ulusal firmalarında mühendis, orta kademe yönetici ve üst düzey yönetici pozisyonlarında görev aldı.

ÖNERİLEN İÇERİK: STM’den Pakistan’a AGOSTA 90B Teslimatı

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu