STM’nin Kurumsal İnternet Sitesi Yenilendi

Roketsan-ATMACA-Banner

STM’nin yenilenen kurumsal internet sitesi ile şirket; geliştirdiği kritik çözümleri, milli projeleri, kariyer olanakları ve staj başvurularını, savunma sanayii ekosistemine yönelik iş birlikleri ve daha fazlasını yalın bir şekilde ziyaretçilerine sunuyor.

Güncel web teknolojileri ile geliştirilen www.stm.com.tr, STM’nin denizaltından uzaya varan geniş bir alanda sunduğu esnek mühendislik çözümlerini güncel tasarım diliyle hem ülkemize hem de dost ve kardeş ülkelerin ziyaretçilerine ulaştırıyor.

STM Banner

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı öncülüğünde ülkemizin savunma sanayii ve milli teknoloji hamlesinde önemli bir rol üstlenen STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş.‘nin internet sitesi www.stm.com.tr, güncel web teknolojileri ve kullanıcı dostu ziyaret deneyimi yaşatan yapısıyla yenilendi.

Başta MİLGEM olmak üzere yer aldığı askeri deniz platformlarına yönelik projeler, kritik kurumlarımız için verilen siber güvenlik hizmetleri ve TSK’nın da başarılı bir şekilde kullandığı mini vurucu insansız hava aracı KARGU gibi yürüttüğü mühendislik, teknoloji ve danışmanlık faaliyetleri kapsamında geliştirdiği yerli teknoloji ve çözümlerle öne çıkan STM; yeni internet sitesi ile milli projeler başta olmak üzere şirketin tüm faaliyetlerini en anlaşılır ve yalın haliyle ziyaretçilerine sunuyor. Ziyaretçi deneyiminin en iyi şekilde gerçekleşmesinin hedeflendiği site, ziyaretçilerini “Sınırsız Teknolojiler, Güvenli Yarınlar” sloganıyla karşılıyor. Sitede “Çözümlerimiz” başlığı altında, STM’nin Askeri Deniz Projeleri; Otonom Sistemler; Siber Güvenlik ve Bilişim; Uydu ve Uzay; Komuta Kontrol ve Danışmanlık olmak üzere, 6 ayrı faaliyet alanı hakkında detaylı bilgi veriliyor.

ALPAGU

Gençler için sitede kariyer ve staj duyuruları yer alıyor

Sitede, kurumun inovasyon yaklaşımı ve bu yaklaşım ışığında ürettiği AR-GE çıktılarına İnovasyon alanından ulaşmak mümkünken, söz konusu bölümde İnovasyon Yaklaşımı, ThinkTech Analizleri ve Sosyal İnovasyon başlıkları yer alıyor. Medya bölümünde, STM ile ilgili görsel ve yazılı medya materyallerinin yanı sıra kurumsal kimliğe de erişilebilirken, STM’de kariyer yapmayı düşünenler için “Kariyer” başlığı altında, STM’de Hayat; Eğitim ve Gelişim İmkanları; STM’li Olmak İçin ve Merak Ettikleriniz seçenekleri yer alıyor. STM’de mühendislikten hukuka, satın almadan AR-GE’ye gençler için pek çok alanda sunulan kariyer ve staj fırsatlarının da duyurulduğu sitede, işe alım sürecine de yer veriliyor.

Web sitesi üzerinden ekosisteme çağrı: “İş ortaklarımız arasında yerinizi alın”

Sitede, İletişim alanında ise, “İş Ekosistemimizin Parçası Olun” başlığıyla, STM’nin tedarikçi ekosistemine ilişkin her türlü bilgi yer alıyor ve aynı bölümde “1000’in üzerindeki değerli iş ortağımız arasında, siz de yerinizi alın” çağrısıyla bir başvuru formu bulunuyor. Türkiye’nin ve dost ülkelerin savunma sanayiine yönelik ihtiyaç ve taleplerine özgü teknoloji ve çözümler geliştiren STM, ana odağına savunma ekosistemini yerleştiriyor ve ‘yerli üreticilerle’ büyüme hedefiyle yol alıyor. Bu kapsamda askeri deniz platformları başta olmak üzere, tüm faaliyet alanlarında ‘yerli tedarikçilerle iş birliği yapma’ prensibiyle hareket eden STM; başta KOBİ’ler olmak üzere savunma sanayiine yönelik üretim yapan yerli firmaları daha etkin ve verimli kılarak teknik altyapılarını geliştirmek üzere bu firmalara eğitim ve danışmanlık desteği veriyor, yurtdışına iş yapabilme tecrübesi kazandırarak ihracatlarına kapı aralıyor.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu