Teledyne FLIR, Neutrino SX8 Orta Dalga Kızılötesi Kamera Modülü’nü Tanıtıyor

Roketsan-ATMACA-Banner

Teledyne FLIR, Neutrino SX8 Orta Dalga Boylu Kızılötesi Kamera Modülü ile Entegre Sürekli Zoom Lensli Dört Neutrino IS Serisi Modeli Tanıtıyor.

Daha Hızlı Görüntüleme için Yüksek Çalışma Sıcaklığı (HOT), Odak Düzlemi Dizisi (FPA) Teknolojisi ve Çoklu Tümleşik Sürekli Yakınlaştırma (CZ) Lens Seçenekleri ile Neutrino® Portföyü, Havadan, İnsansız, C-UAS, Güvenlik, Gözetleme, ve Hedefleme Sistemleri için eşsiz bir performans sunuyor.

STM Banner

Teledyne Technologies Incorporated (New York Menkul Kıymetler Borsası:TDY) firmasına bağlı Teledyne FLIR, ticari, endüstriyel ve savunma alanlarında orijinal ekipman üreticileri (OEM) ve sistem entegratörleri için boyut, ağırlık, güç ve maliyet (SWaP+C) kısıtlamalarıyla HD MWIR görüntü gerektiren entegre çözümlere yönelik olarak Neutrino SX8 orta dalga boylu infrared (MWIR) kamera modülü ve dört adet ilave Neutrino IS Serisi modeli piyasaya duyurdu.

Teledyne FLIR HOT FPA teknolojisine dayanan Neutrino SX8, uzun ömür, düşük güç tüketimi ve sessiz, düşük titreşimli çalışma gerektiren sağlamlaştırılmış ürünler için yüksek performanslı, 1280×1024 HD MWIR görüntüleri sunuyor. SX8 ve Neutrino IS serisi modeller, küçük gimballara, uçak gövdelerine, el cihazlarına, güvenlik kameralarına, hedef tespit cihazlarına ve varlık izleme uygulamalarina entegrasyon için idealdir.

Neutrino-SX8-CZ-15-300_Angle1.jpg_ico400

Daha kisa pazara giriş zaman süresi ve geliştirme riski

Neutrino MWIR kamera portföyüne yapılan bu son eklemeler, kullanıma hazır tasarım ve teslimat ile daha kısa pazara sunma süresi ve azaltılmış proje riski sağlamaya devam ediyor. Teledyne FLIR ayrıca geliştirme ve tasarım döngüsü boyunca entegrasyon desteği ve uzmanlık için yüksek nitelikli teknik servis ekipleri sağlıyor. Neutrino serisindeki tüm kameralar ve çözümler, ABD Ticaret Bakanlığı yargı yetkisi kapsamında EAR 6A003.b.4.a olarak sınıflandırılmış olup Uluslararası Silah Ticareti Düzenlemelerine (ITAR) tabi değildir.

Neutrino IS ürünleri, Neutrino SWaP Serisi kamera modülü (VGA veya SXGA) ile entegre Teledyne FLIR CZ lensi içerir. Neutrino LC kullanan dört modelin tamamı ve Neutrino SX8 kullanan iki model net, uzun menzilli MWIR görüntüleme sağlar.

Neutrino-SWaP-SX8.jpg_ico400

Amaca yönelik olarak tasarlanmış, fabrikada entegre edilmiş CZ lensler ve MWIR kamera modülleri, diğer kamera veya lens tedarikçilerine kıyasla eşsiz performans, maliyet, zamanlama ve risk avantajları sağlıyor.

Neutrino SWaP, Neutrino Performance ve Neutrino IS serisi dahil olmak üzere tüm Neutrino MWIR kamera modülleri ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.teledyneflir.com/neutrino adresini ziyaret edebilirsiniz


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu