TUALCOM milli sermaye ile dünyaya açılıyor: Londra Ofisi

Roketsan-ATMACA-Banner

Türk teknoloji şirketi TUALCOM, Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’daki ofisini açtı. Şirket, küresel ayak izini hızla arttırıyor.

Tamamen milli sermayeli bir Türk teknoloji şirketi olan TUALCOM, Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’daki ofisini aktif hale getirdi. Gelecek vizyonunu ‘RF ve haberleşme teknolojilerinde dünya lideri olmak’ olarak belirleyen şirket için Londra ofisi, önemli bir dönüm noktası konumunda bulunuyor.

STM Banner

Şu ana kadar 30’dan fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren TUALCOM, özgün olarak; Anti-Jam, Veri Bağı, Radar ve Elektronik Harp, Uçuş Sonlandırma ile Telemetri sistemleri geliştiriyor. Şirketin geliştirdiği sistemler; Bayraktar TB2, AKINCI, TCG ANADOLU ve MUFA başta olmak üzere birçok yerli ve yabancı platformda kullanılıyor.

“RF ve Haberleşme Teknolojilerinde dünyaya liderlik etmek”

TUALCOM-London

Konuyla ilgili olarak TUALCOM’dan yapılan açıklamada, “Vizyon sahibi Türk girişimciler tarafından kurulan şirketimizin misyonu her zaman net olmuştur: RF ve Haberleşme Teknolojilerinde dünyaya liderlik etmek! Bugün, Birleşik Krallık şubemizin açılışını gururla duyururken bu vizyona doğru dev bir adım atıyoruz.

Teknoloji ve inovasyonun küresel merkez üssü olan Birleşik Krallık, teknolojilerimizle dünyaya liderlik etme tutkumuza köprü olmakta ve bu stratejik hamle, sektördeki gelişmelerin ön saflarında yer almamıza ve uluslararası müşterilerimizle daha güçlü ilişkiler kurmamıza olanak sunmaktadır.

Birleşik Krallık şubemizin açılışı küresel hedeflerimizin bir göstergesidir. Yol haritamız sürekli gelişme odağında, yeni şirketler, stratejik satın almalar, birleşmeler ve ortaklıklar kurarak dünya çapındaki varlığımızı ve çözümlerimizi artırmaktır.” İfadelerine yer verildi.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu