Berkan KARAKURT Yeni Dönemin 30 İletişim Liderinden Biri

Roketsan-ATMACA-Banner

ASELSAN Kurumsal İletişim Müdürü Berkan KARAKURT, BUSINESS LIFE Dergisi’nin araştırmasında ‘Yeni Dönemin 30 İletişim Lideri’nden birisi olarak seçildi.

BUSINESS LIFE’ın ‘Yeni Dönemin 30 İletişim Lideri’ araştırmasının sonucu belli oldu. ASELSAN Kurumsal İletişim Müdürü Berkan KARAKURT, ‘Yeni Dönemin 30 İletişim Lideri’nden birisi olarak seçildi.

STM Banner

Firmalar tarafından kurumsal iletişim liderlerine;

  1. “Kurumsal İletişim” alanındaki inovatif çalışmalarınız ile sektörünüzün iletişimine yön veren bir iletişim mimarısınız. Peki, yeni dönem (2022) iletişim diliniz ve tonunuz nasıl şekilleniyor?
  2. Kurumunuzun itibarını artıracak ve rekabette farklılaşmasına katkı yapacak hangi projeyi / projeleri (İç & Dış İletişim) geliştiriyorsunuz ve yönetiyorsunuz? soruları yöneltildi.

“İtibar Yönetimi” kuşaklı liste, objektif kriterler ile yaklaşık bir senede şekilleniyor. Listede; saha sonuçları, okur geri bildirimleri ve ‘BUSINESS 500’ aboneleri de etkili oluyor. Nihai isimler, yayın ve danışma kurullarının katkılarıyla birlikte; Vahap Munyar, Burçak Güven, Şelale Kadak, Seyfettin Bayram, Fatoş Karahasan, Salim Kadıbeşgil ve Cengiz Halil Çiçek‘in de aralarında bulunduğu jüri üyelerinin görüşleriyle netlik kazanıyor.

ASELSAN
ASELSAN

2020 yılından beri ASELSAN’da görev yapan Berkan KARAKURT; saha sonuçları, okur geri bildirimleri ve danışma kurulunun da teveccühü ile ‘Yeni Dönemin 30 İletişim Lideri’ ödülünün sahibi oldu.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz
Başa dön tuşu