IntelProbe ile Zanasi & Partners arasında iş ortaklığı

Roketsan-ATMACA-Banner

IntelProbe Savunma Teknolojileri ve İtalyan Zanasi & Partners şirketleri arasında stratejik iş ortaklığı yapıldı.

Geçmişten gelen deneyimi ve yüksek kalifikasyona sahip uzman kadrosu ile Büyük Veri, Veri Analitiği, Yapay Zekâ, Kara, Hava, Deniz araçlarına entegre özelliği ile görüntü, ses işleme teknolojileri geliştirerek, telekomünikasyondan askeri teknolojilere kadar geniş bir yelpazede kritik yazılım geliştirme projelerinde uzmanlaşmış olan IntelProbe, dünyada ve ülkemizde özellikle son 5 yılda, farklı sektörlerden yüksek talep alan konularda stratejik iş ortaklıkları yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmak için uluslararası arenada işbirliklerine devam ediyor.

STM Banner

Bu kapsamda IntelProbe; Büyük Veri, Siber Tehdit İstihbaratı, Görüntü ve Ses İşleme, Veri Analitiği ve Yeni Nesil Savunma Teknolojileri alanlarında İtalya’nın önde gelen kurumlarından biri olan Zanasi & Partners ile karşılıklı “Stratejik İş Ortaklığı Anlaşması” imzaladı.

Konuyla ilgili olarak şirketten yapılan açıklamada, “Ülkemizde ve dünyada birçok başarılı projeye imza atan IntelProbe, global iş ortaklıklarını hızla geliştirmekte ve ülkemizde teknoloji alanında yaptığı atılımlarda bunu katma değere dönüştürmektedir.

2021’de Milano’da Savunma Sanayii firmalarının katılım ile gerçekleştirilecek lansman ile bu iş ortaklığının bağlarını güçlendirilecek ve sektöre yaptığımız katkılar artacaktır.

2020 – 2021 hedeflerimiz kapsamında, İtalya dahil olmak üzere diğer AB ülkeleri ile görüşmeleri devam etmektedir.” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu