IDEF’21 için yurtdışı davetleri başladı

Roketsan-ATMACA-Banner

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde düzenlenen IDEF’21 15’inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı için yurtdışı davetleri başladı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde düzenlenen ve bölgenin en büyük savunma sanayii fuarı olan IDEF’21 15’inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı için yurtdışı davetleri başladı. Edinilen bilgiye göre; Türkiye’nin Paraguay Büyükelçisi Armağan İnci Ersoy, Paraguay Savunma Bakanı Sayın Bernardino Estigarribia’yı ziyaret ederek IDEF’21 davet mektubunu iletti.

STM Banner

30 Nisan-03 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’daki Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde icra edilen 14’üncü IDEF’19 Fuarına; 53 ülkeden 481’i yerli ve 580’i yabancı olmak üzere toplam 1.061 firma, 70 ülke ve 3 uluslararası kuruluştan 587 heyet üyesi katılmıştır. 4.026 resmi görüşme/stant ziyareti, 100 imza töreni, 9 toplantı, 4 panel ve 8 sunu gerçekleştirilmiştir.

Fuar 96 ülkeden 76.010 profesyonel tarafından ziyaret edilmiş, 26 ülkeden 394 basın mensubu tarafından takip edilmiştir.

IDEF 2021, 15’inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizatörlüğünde 25 – 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde icra edilecektir.

Önerilen İçerik: Almanya: “Türkiye’nin denizaltı projesini durduramayız”


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu