STM ile Kızılay arasında iş birliği anlaşması

Roketsan-ATMACA-Banner

Dünya’nın önde gelen savunma sanayii firmalarından STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. ile Türk Kızılay arasında, iş birliklerini geliştirmek adına iyi niyet protokolü imzalandı.

Dünya’nın önde gelen savunma sanayii firmalarından STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. ile Türk Kızılay arasında, iş birliklerini geliştirmek adına iyi niyet protokolü imzalandı. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem KINIK, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Harun ÇELİK ve STM Genel Müdürü Murat İKİNCİ’nin katılımlarıyla gerçekleşen imza töreni kapsamında STM, personeli adına Kızılay’ın “Sevgi Bohçası” projesine katkı sağladı.

STM Banner

Konuyla ilgili olarak STM tarafından yapılan açıklamada, “İnsanlığa katkımızı her alanda sürdürüyoruz. Türk Kızılay ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle, personelimiz adına yeni doğan bebeklerin ilk kıyafetini de kapsayan bağışımızı Savunma Sanayii Başkanımız ve STM Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sn. İsmail Demir ve Sn. Kerem Kınık katılımlarıyla teslim ettik.” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: SavunmaSanayiST.com

  Sarsılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu